Závěrečné kolo Floriánek Cupu - Bítov 29.9.2012
V Bítově se rozhodovalo o konečných pozicích celoroční soutěže mladých hasičů v soutěži Floriánek Cup. Všechny kolektivy se sebe vydaly nejlepší možný výkon. Naší mladí hasiči přivezli nejlepší možný výsledek a i díky tomuto výkonu se v celkovém součtu 7mi soutěží započítaných do FC a s odečteným nejhorším výsledkem umístili mladší žáci na 1.místě se součtem bodů 8 (6.bodů bez nejhoršího výsledku) s 6ti prvními místy  a jedním druhým, s náskokem 5. bodů na druhé Lubojaty. Starší žáci napodobili své mladší žáky a také zvítězili a radovali se z celkového 1.místa se součtem bodů 16 (10 bez nejhoršího) se 4mi prvními místy a dále druhým, čtvrtým a šestým místem s náskokem 7. bodů na druhý tým Fulneku. Pro 5 starších žáků: Báru Homolovou, Katku Vajdovou, Katku Vavrečkovou, Marka Nohla a Marka Černína to byla poslední sezóna v žákovském kolektivu, ale všichni budou pokračovat v dorostenecké kategorii tak jim přejme ať se jim i tam tak daří :-)
Lubojaty - Floriánek Cup 15.9.2012
Naše žactvo se vydalo v sobotu ráno o půl 8 vstříc další soutěži v rámci FC. V Lubojatech se bojovalo ve 2 disciplínách PÚ a pro změnu štafeta 4x60m. A že mají žáci natrénováno bylo opravdu vidět ! Mladší i starší ovládli obě dvě disciplíny na jedničku což v celkovém součtu dvou 1. znamenalo bezkonkurenční 1. místa a opět DOUBLE pro naše žáky.
Bílovec - Floriánek Cup 8.9.2012
Naši žáci se zúčastnili dalšího kola Floránek Cupu který se konal v Bílovci 8.9.2012 a přivezli opět celkový double stejně jako ze Slatiny. Soutěžilo se v disciplínách PÚ a štafeta dvojic. Starší žáci suverénně ovládli obě disciplíny na 1.místě, mladší žáci vyhráli štafetu dvojic a v PÚ skončili na 2.místě ale celkově se radovali letos již po 4té z 1.místa.
V sobotu 1.9.2012 se konal Krajský pohár rady mládeže, kterého se mohou zúčastnit pouze první 3 družstva z okresu. My jsme měli zastoupení v obou kategoriích jak v mladších tak starších. Bojovalo se v disciplínách PÚ, štafeta dvojic. Starším žákům se nedařilo a skončili na 10.místě zato mladší žáci za to vzali a vybojovali letos další krásné cenné vítězství.