Krajské kolo hry Plamen a dorostu 2016

Krajské kolo se pro letošní rok konalo na atletickém stadionu v Opavě. Letos měl náš sbor zastoupení ve všech týmových kategoriích. Starší žáci bojovali již od pátku, kdy běželi ZPV, který se jim vydařil doslova na jedničku a s pouze jedním trestným bodem a skvělým běžeckým časem zvítězili v této disciplíně. V sobotu od brzkého rána bojovali ve všech ostatních disciplínách již v areálu stadionu. Žáci ze sebe vydali vše, co šlo ovšem ve vysoké konkurenci, kdy se skoro všechny týmy seřazovali do rozmezí dvou, tří vteřinek rozhodovaly maličkosti a také průměrný věk týmu. Starší žáci tak v celkovém součtu vybojovali krásné 5. místo. Většina žáků se díky tomuto seznámila s prostředím, a již další den vyráželi reprezentovat Tísek v kategoriích dorostenců a dorostenek. Jako první se v neděli běžely štafety 4x100m, ve které naše dorostenky ukázaly jejich um a získaly 2. místo. Přemožitelky našly pouze v sousedních Těškovicích. Následně se běžely stovky a krajské kolo zakončoval požární útok. A ten se dorostenkám znovu vydařil a opět získaly 2. místo, a tak jako předtím přemožitelky našly v Těškovicích. Celkově dorostenci vybojovali 5. místo a dorostenky skvělé 2. místo. Těmto mladým týmům přejeme ať jim jejich elán a zápal vydrží i do dalších let. Se stálou tréninkovou pílí a štěstím se výsledky musí dostavit. A věříme, že budeme stále více a více atakovat první pozice. Díky patří také rodičům a fanouškům, kteří přijeli do Opavy podpořit naší mládež a vytvářeli jim perfektní soutěžní prostředí. Děkujeme.

Okresní kola
Žáci - starší žáci vyhráli okresní kolo a kvalifikovali se tak na krajské kolo v Opavě 3.-4.6. 2016
        - mladší žáci vybojovali krásné 3. místo
Dorost - jak dorostenci tak dorostenky zvítězili v okresním kole a vybojovali účast na krajském kole v Opavě 5.6.2016
Muži, Ženy - ženy zvítězily v okresním kole a postupují na krajské kolo konané na městském stadioně Ostrava - Vítkovice 18.6.2016. Muži vybojovali 4.místo.
S1030026.JPG
S1030028.JPG
S1030042-1.JPG
S1030044-1.JPG
O putovní pohár Okresní rady mládeže Nový Jičín
I letos se naše mládež zúčastnila této postupové soutěže.
Mladší žáci se celkovým 3. místem kvalifikovali na krajský pohár ORM. Starší žáci zvítězili a také pojedou na krajský pohár ORM.